pup logo

wizyt srodek

mapa dojazd  

zielona linia   

firs.logoFundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego realizuje obecnie na terenie województwa łódzkiego projekt pt: "Kierunek: aktywność zawodowa", który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest on skierowany do osób pozostających bez pracy w wieku powyżej 29 roku życia.

 Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie pt: "Kierunek: aktywnośc zawodowa" wszystkie osoby pozostające bez pracy, które:
a) mają co najmniej 29 lat,
b) zamieszkuja jeden z poniższych powiatów województwa łódzkiego: łódzki wschodni, brzeziński, kutnowski, łaski, łęczycki, opoczyński, pajęczański, pabianicki, radomszczański, tomaszowski, poddębicki, zduńskowolski, zgierski.

Każda osoba bedąca Uczestnikiem/Uczestniczką Projektu skorzysta ze wszystkich niżej wymienionych form wsparcia:
a) Doradztwo zawodowe (indywidualne i grupowe)
b) Warsztaty kompetencji miękkich (wsparcie psychologiczne indywidualne oraz grupowe)
c) Marketing
d) Szkolenia zawodowe - tematyka szkoleń dobierana jest indywidualnie. Każdej osobie przysługuje stypendium szkoleniowe w wysokości 664,93 zł za ok. 100h.
e) Staże zawodowe - płatne (1750zł/miesiąc), trwające 6 miesięcy.
f) Pośrednictwo pracy

Dodatkowo każda osoba bedąca w projekcie jest uprawniona do otrzymania bezpłatnych materiałów szkoleniowych, wyzywienia w czasie trwania zajęć (powyżej 6h), zwrotu kosztów dojazdu na szkolenie/doradztwo zawodowe/warsztaty kompetencji miękkich/staże/spotkania z pośrednikami pracy.

Kontakt:
Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego
Telefon: 513 338 371
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: http://firs.org.pl/kierunek-aktywnosc