pup logo

wizyt srodek

mapa dojazd  

zielona linia   

konferencjaDyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku oraz Prezes Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Radomsku zapraszają Pracodawców, którzy chcą lub zatrudniają cudzoziemców do udziału w Konferencji nt. „Zatrudnienie cudzoziemców w świetle obowiązujących przepisów i zmian wprowadzanych w 2018 roku", która odbędzie się w dniu 06.12.2017r. w Hotelu TED, ul. Kołłątaja 46 w Radomsku.

Konferencja ma na celu przybliżenie zmian zachodzących na lokalnym rynku pracy w zatrudnianiu obcokrajowców. Udział w spotkaniu umożliwi szersze spojrzenie na zmiany zachodzące w przyjmowaniu do pracy cudzoziemców oraz w prawach i obowiązkach zatrudnionego tak cudzoziemca jak i pracodawcy.

W ww. konferencji uczestniczyć będą prelegenci z następujących instytucji: Łódzki Urząd Wojewódzki, Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, Izba Administracji Skarbowej, Straż Graniczna, Państwowa Inspekcja Pracy.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 30.11.2017r. telefonicznie pod numerem tel. 44 6837356 do 58 wew. 42 lub 31 albo pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konferencja- Zatrudnianie cudzoziemców w świetle obowiązujących przepisów i zmian wprowadzonych w 2018 roku