pup logo

wizyt srodek

mapa dojazd  

zielona linia   

Rada Inwestorów w Afryce, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt zaprosić na seminarium eksperckie „Polskie inwestycje w Afryce – doświadczenia, potencjał i strategie współpracy", które rozpocznie się 20 marca 2018 r. o godz. 11.00 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

Seminarium poświęcone będzie analizie ekspansji międzynarodowej polskich firm, a w szczególności perspektywom, szansom i największym przeszkodom, związanym z prowadzeniem przez przedsiębiorców z Polski projektów inwestycyjnych na rynkach afrykańskich. Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznają się z raportem „Afryka wielu prędkości" przygotowanego przez Polskie Centrum Studiów Afrykanistycznych i Radę Inwestorów w Afryce oraz wezmą udział w dyskusji panelowej z udziałem zaproszonych gości, ekspertów ds. rynku afrykańskiego.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli przedstawiciele czołowych polskich firm oraz instytucji wspierających export polskich towarów i usług.

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie.pdf)Zaproszenie.pdf[ ]305 kB